„Lietuvos geležinkelių“ grupės atstovai susitiko su neįgaliųjų organizacijomis

Vasario 20 d. „Lietuvos geležinkelių“ grupės atstovai susitiko su Lietuvos negalios organizacijų forumo, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos, Lietuvos neįgaliųjų draugijos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos, „Savarankiškas gyvenimas“ asociacijos, „Kartu mes stipresni“ labdaros ir paramos fondo, Lietuvos kurčiųjų draugijos ir kitų organizacijų atstovais, kurie atstovauja negalią turinčius žmones. Pagrindinis susitikimo tikslas – aptarti projekto „Geležinkelių paslaugų pritaikymas pagal universalaus dizaino principus“ tarpinius rezultatus ir pasidalinti įžvalgomis kaip geriausiai pritaikyti aplinką, kad kelionės geležinkeliais paslaugos būtų lengvai pasiekiamos, suprantamos ir patogios naudotis visiems keleiviams, įskaitant negalią turintiems, senjorams, jaunoms šeimoms su mažamečiais vaikais ir pan.

Susitikimo metu buvo aptarti pagrindiniai „Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausančių traukinių ir stočių, stotelių bei peronų inventorizacijos duomenys, siekiant išgirsti pastabas ir prioritetines sritis iš neįgaliųjų organizacijų atstovų. Taip pat, buvo pristatytas naujas, būtent šiam projektui skirtas, tinklalapis: https://www.mobilitytech.lt/accessibility/

Šiame tinklapyje siekiama viešinti projekto eigą bei pasiektus tarpinius rezultatus, pateikti aktualią informaciją bei naujienas, skatinti visuomenę domėtis ir bendradarbiauti. Artimiausias projekto etapas yra parengti detalizuotą geležinkelių paslaugų pritaikymo visiems keleiviams veiksmų planą. Siekdami maksimaliai įtraukti suinteresuotąsias puses ir suprasti lūkesčius, inicijuojame keleivių su individualiaisiais poreikiais pasitenkinimo kelionėmis traukiniais apklausą. Apklausos rezultatus naudosime rengiant ir įgyvendinant projekto veiksmų planus, o taip pat matuojant keleivių pasitenkinimo geležinkelių paslaugomis pokyčius.

Rašyti komentarą

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Skip to content

Dalintis

Kopijuoti nuorodą

Kopijuoti