„Lietuvos geležinkelių“ grupės atstovai susitiko su žmonių su negalia organizacijomis

Birželio 17 d. „Lietuvos geležinkelių“ grupės atstovai turėjo virtualų susitikimą su žmonių su negalia organizacijomis. Kas ketvirtį vykstančio susitikimo tikslas – pasidalinti projekto „Geležinkelių paslaugų pritaikymas pagal universalaus dizaino principus“ tarpiniais rezultatais ir aptarti projekto tolimesnius planus, gauti organizacijų grįžtamąjį ryšį.

Susitikimo metu buvo aptarta projekto įgyvendinimo pažanga, bendrovių „LG Keleiviams“ ir „Lietuvos geležinkelių infrastruktūra“ veiklų progresas ir aptarti artimiausi darbai, projekto komunikacija.

Siekiant pritaikyti geležinkelio aplinką, kad kelionės traukiniais būtų lengvai pasiekiamos, suprantamos ir patogios naudotis visiems keleiviams, įskaitant negalią turintiems, senjorams, jaunoms šeimoms su mažamečiais vaikais planuojamas keleivinių riedmenų parko atnaujinimas, bus diegiama nauja ir moderni bilietų pardavimo sistema. Taip pat planuojama renovuoti stoties prieigas, kur būtina įrengti naujus pandusus, remontuoti takus šalia stočių, įrengti įspėjamąsias juostas ir kita.

Renginio metu pristatyta ir aptarta „Lietuvos geležinkelių” grupės ir Transporto inovacijų centro organizuotas 48 valandų „Accessibility in Mobility“ virtualus hakatonas, kvietęs ieškoti ir rasti modernius, greitus ir inovatyvius sprendimus, kur be didelių infrastruktūros pakeitimų, daugiausiai pasitelkiant informacines technologijas modernizuoti su kelione susijusias veiklas. Taip pat prisimintas „Lietuvos geležinkelių“ grupės dalyvavimas Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose.

Rašyti komentarą

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Skip to content

Dalintis

Kopijuoti nuorodą

Kopijuoti