Žmonių su negalia organizacijoms pristatytas „Geležinkelių paslaugų pritaikymas pagal universalaus dizaino principus“ projekto statusas

Rugsėjo 21 d. LTG įmonių grupės atstovai turėjo virtualų susitikimą su žmonių su negalia organizacijų ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos atstovais. Susitikimai su suinteresuotomis šalimis vyksta kas ketvirtį, jų tikslas pasidalinti projekto „Geležinkelių paslaugų pritaikymas pagal universalaus dizaino principus“ tarpiniais rezultatais ir aptarti projekto tolimesnius planus, gauti grįžtamąjį ryšį.

Susitikimo metu buvo aptarta projekto įgyvendinimo pažanga, bendrovių „LTG Link“ ir „LTG Infra“ veiklų progresas ir aptarti artimiausi su projektu susiję darbai.

Siekiant, kad kelionės traukiniais būtų lengvai pasiekiamos, suprantamos ir patogios naudotis visiems keleiviams, įskaitant negalią turintiems, senjorams, jaunoms šeimoms su mažamečiais vaikais, planuojamas keleivinių riedmenų parko atnaujinimas, bus diegiama nauja ir moderni bilietų pardavimo sistema. Taip pat, bendradarbiaujant su Lietuvos Kurčiųjų Draugija bus apmokami dalis darbuotojų teikiančių aptarnavimo paslaugą gestų kalba. Kalbos kursų pagalba siekiama užtikrinti aukštesnės kokybės paslaugas individualiuosius poreikius turintiems asmenims.

Toliau nuosekliai vystomas „Maršruto be kliūčių pritaikymas žmonėms su negalia stoties teritorijoje“ projektas, kurio tikslas – renovuoti stoties prieigas, kur būtina įrengti naujus pandusus, remontuoti takus šalia stočių, įrengti įspėjamąsias juostas ir kita. Taip pat planuojama modernizuoti 11 geležinkelio kelius kertančių pėsčiųjų tiltų, įsigyti naują stočių informavimo sistemą.

Plačiau apie projektą: https://www.mobilitytech.lt/accessibility/

 

Rašyti komentarą

Jūsų el. paštas nebus rodomas.

Skip to content

Dalintis

Kopijuoti nuorodą

Kopijuoti